Renault Scenic II (Сеня)

Фотоконкурс від Вінницького порталу новин "20 хвилин"

Я їжджу на Renault Scenic II
Вінниця, Україна

Привіт, друзі!)

Наша донька бере участь у фотоконкурсі від Вінницького сайту новин "20 хвилин"
Просимо підтримати та проголосувати за неї за посиланням:

https://vn.20minut.ua/competitions/miy-malenkiy-vipusknik-401/tereschuk-kira-19343


Важливий кожний голос!


Заздалегідь усім дуже вдячний за підтримку)



Донечка та авто



Донечка



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#донька , #фотоконкурс , ##Вінниця
Опубліковано: 05 червня 10:12
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.