Volkswagen СС (4Motion)

Sebring 19

Я їжджу на Volkswagen СС
Україна



Побачив як СС виглядає на Sebring і захотів собі , пошукавши знайшов в дуже гарному стані диски (як нові) поіхав подивився і зразу купив , щє замовив гуму Michelin Pilot Sport 5 



Давайте трохи про диски це оригінальні VW від Tiguan в розмірі 19 ширина 8.5 ET 38

Гума Michelin Pilot Sport 5 235x35 19

Багато хто казав що буде дуже жорстке авто проїхавши якийсь час якось не помітив що стало дуже жорсткіше . 

Дискам. дуже задоволений виглят має 





Схожі записи

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 21 червня 13:33
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
їзжу на 235х40хR18 і це повний жах. Взимку мінус дві пари шин було через ями

хочу на R17 переходити, бо вже немає сил
21 червня 18:11
Автор Я їжджу на Volkswagen СС
deniksUA
їзжу на 235х40хR18 і це повний жах. Взимку мінус дві пари шин було через ямихочу на R17 переходити, бо вже немає сил
deniksUA, У мене зимовий комплєкт 235x40 r18 відїздив все добре , може щє не попадав в добрі ями 😁
21 червня 18:14