Opel Vectra C (RoadCruiser)

Встановлення захисту двигуна та ремонт системи рецеркуляції відпрацьованих газів

Я їжджу на Opel Vectra C
Полтава, Україна

Вітаю! Вирішив встановити металевий захист двигуна, бо рідний пластиковий був у поганому стані, з отвором.


Такий отвір був на захисті двигуна


Після деяких пошуків оригінального захисту, який мені не вдалося знайти, вирішив купити захист українського виробництва, вибір пав на BRONEX, замовляв на сайті, де купував перед цим проставки.


Такий виріб прийшов по пошті




В комплекті 4 болти М10, 4 шайби, та 4 закладні гайки.


Гайки закладні встановив за допомогою болта та звичайної гайки з шайбою. Під час встановлення захисту помітив каплі мастила, винуватець був знайдений швидко, трубка вентиляції картерних газів та що біля стартера мала трішину.


Винуватець


оглянувши всю магістраль вирішив всю її замінити.



купив 2 метра шланги 20 мм., штуцера, тройніки.  



зібрав все до купи та встановив захист, по отворам стало досить непогано, нічого допилювати не потрібно.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 4500 UAH, Пробіг 326800 км.
Опубліковано: 04 червня 13:19
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Opel Vectra C
є питання щодо закладних болтів. В підрамнику спеціальні отвори є? тому що в мене встановлений металевий, але кріпиться на багато болтів на 10. А тут наче у вас як краще, кілька болтів і готово.
08 червня 10:43
Автор Я їжджу на Opel Vectra C
Alex0054
є питання щодо закладних болтів. В підрамнику спеціальні отвори є? тому що в мене встановлений металевий, але кріпиться на багато болтів на 10. А тут наче у вас як краще, кілька болтів і готово.
Alex0054, так, в підрамнику є отвори, вони розташовані як на фото, в них вкладаються закладні гайки, і уже до них на 4 гвинти прикручується захист
1
08 червня 14:35
Я їжджу на Opel Vectra C
Доброго вечора!
Хочу собі теж придбати , бо мій оригінальний розвалився. як сів захист, легко знімати при ремонті, не шумить?
06 червня 22:27
Автор Я їжджу на Opel Vectra C
Qazzxc
Доброго вечора!Хочу собі теж придбати , бо мій оригінальний розвалився. як сів захист, легко знімати при ремонті, не шумить?
Qazzxc, по отворам сів чудово, в комплекті нормальні болти та шайби, також в комплекті ідуть закладні гайки в підрамник, якщо будете залишати рідний пластиковий захист, то пластиковий захист потрібно буде трохи підрізати
07 червня 12:12