Вітаю! Вирішив встановити металевий захист двигуна, бо рідний пластиковий був у поганому стані, з отвором.

Після деяких пошуків оригінального захисту, який мені не вдалося знайти, вирішив купити захист українського виробництва, вибір пав на BRONEX, замовляв на сайті, де купував перед цим проставки.
В комплекті 4 болти М10, 4 шайби, та 4 закладні гайки.
Гайки закладні встановив за допомогою болта та звичайної гайки з шайбою. Під час встановлення захисту помітив каплі мастила, винуватець був знайдений швидко, трубка вентиляції картерних газів та що біля стартера мала трішину.
оглянувши всю магістраль вирішив всю її замінити.
купив 2 метра шланги 20 мм., штуцера, тройніки.
зібрав все до купи та встановив захист, по отворам стало досить непогано, нічого допилювати не потрібно.
Ціна питання 4500 UAH, Пробіг 326800 км.
Хочу собі теж придбати , бо мій оригінальний розвалився. як сів захист, легко знімати при ремонті, не шумить?