Ford Fiesta ST (Mk VI) (FieSTa)

[Всякое] Полировка лобового стекла

Я їжджу на Ford Fiesta ST (Mk VI)
Харків, Україна

Было


Стало


2500 грн 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 2500 UAH, Пробіг 90000 км.
Опубліковано: 03 червня 19:48
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Mazda 6 (2G), Mazda MX-30
А підкажіть, де робили?
04 червня 17:25
Автор Я їжджу на Ford Fiesta ST (Mk VI)
krava626
А підкажіть, де робили?
krava626, https://www.instagram.com/polirovka_kharkiv?utm_source=ig_web_button_share_sheet&igsh=ZDNlZDc0MzIxNw==
1
05 червня 12:34