Volkswagen Golf Mk4 (Турбо джміль)

Вантажний бокс та його вибір

Я їжджу на Volkswagen Golf Mk4
Харків, Україна

Як я вже писав раніше, після того як наша родина збільшилась виникла потреба збільшити вантажопідйомність гольфа. Тим більше скоро літо, а отже і відпустка, а це привід почати вибір бокса на дах автомобіля.






Оскільки ОЕМ поперечени доволі високі я в уяві малював собі довгий, але доволі низький бокс, щоб він не псував зовнішній вигляд.


В інтернет магазині одразу на фото сподобався Terra Drive 500, він найнижчий, але й найдовший і я був майже впевнений, що на гольфа він не стане.


Ось характеристики 500 моделі


Також в лінійці ще є Terra Drive 440, в нього менше обʼєм, але навіть не це мене бентежило, а те, що він більш «горбатий», що як на мене на високих поперечках буде виглядати не дуже.


Ось характеристики Тера драйв 440


Також є середній варіант між цими двома - Terra Drive 480, коли в їхав в магазин був майже впевнений, що візьму саме його.


Це характеристики тера драйв 480


На щастя у нас в Харкові є чудовий магазин carstyle які по телефону повідомили, що все є в наявності і можно приїхати подивитись та поміряти.


Приїхали на місце призначення


Приїхавши в магазин спочатку продавець порадив приміряти ще один варіант. Італійський бренд Modula.


Ось цю модель приміряв


Сказати, що в ньому багато місця це нічого не сказати. Дуже широкий, довгий і ще на додаток «горбатий». Дуже практичний, але зовні таке враження, що холодильник на дах прикрутили 🤣


Спереди



Збоку



Позаду


Далі вирішив міряти те, що подобалось, але був впевнений, що не стане, а саме Terra Drive 500. Я був здивований, але як на мене він став ідеально, як під гольф його і робили.


Збоку



Спереду



Та позаду

Виглядає як на мене ідеально, ляда відчиняється в міліметрах від боксу, над лобовим склом не нависає, з салона його не видно. Інші, більш горбаті я навіть приміряти вже не захотів та взяв саме двосторонній глянцевий Terra Drive 500. 


Ще декілька фото






Тепер залишилось дочекатись відпустку та провести повноцінниий тест - драйв. Всім дякую за увагу.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 14100 UAH,
Опубліковано: 02 червня 23:16
11 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Mitsubishi Colt VI
Я вам по доброму заздрю))) теж хочу бокс :)
09 червня 16:26
Бокс підійшов ідеально, і поперечини тепер не здаються надто високими. Виглядає супер 👍🏻
06 червня 10:16
Автор Я їжджу на Volkswagen Golf Mk4
Shmit87
Бокс підійшов ідеально, і поперечини тепер не здаються надто високими. Виглядає супер 👍🏻
Shmit87, Дякую, я також задоволений. І естетично вигляд не зіпсував і практично 😉
1
06 червня 11:41
Я їжджу на Volkswagen Polo Mk5
Норм бокси, тільки замки роблять голову якщо довго не користуватись.
03 червня 12:42
Автор Я їжджу на Volkswagen Golf Mk4
Okayitsme
Норм бокси, тільки замки роблять голову якщо довго не користуватись.
Okayitsme, буду мати на увазі та час відкривати - закривати, навіть коли не користуюсь.
05 червня 09:00
Я їжджу на Volkswagen Bora
Гольф проситься на продаж, а замість нього треба сарай
03 червня 00:30
Автор Я їжджу на Volkswagen Golf Mk4
lyaschuchenko
Гольф проситься на продаж, а замість нього треба сарай
lyaschuchenko, ну це болюча тема. Якщо думати раціонально може й так, але тоді не треба було робити з ним все те, що робилось. Тому до біса раціональність)
2
05 червня 09:02
Автор Я їжджу на Volkswagen Golf Mk4
lyaschuchenko
Pivasik, поняв. Їздимо, поки не згниє)
lyaschuchenko, а як згниє поварив, пофарбував і поїхав далі 😆😆😆😆 Взагалі сарайку хотілось би, але як друге авто в родину, але можливість поки відсутня.
1
06 червня 11:43
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
Бокси перевірені, ходять. Сам взяв 480 модель, сподобалась, ну і ціна доступна(порівняно з Thule).
02 червня 23:40
Автор Я їжджу на Volkswagen Golf Mk4