
Дуже цікавить питання стосовно шин на перед. Коли я тільки взяв бешку, то на ній взагалі кожна шина була різної фірми. Добре шо розмір однаковий. Попереду стояли 225/40, а по заду 245/35. І це жахіття. На такі широкі диски, резина ростянута, наче доміком. Я поставив на зад 255/40 і стало все чотко. Хоча можна було б мені здається і 265/40 поставити. На перед нічого не міняв, катав так. Але прийшов час і перед замінити. Зупинився на 235/40, але душа рветься до 235/45, щоб було вище. Чат GPT написав шо 45 може на вивороті терти арки або підкрилок. От я і думаю шо робити. Може тут вже хтось таке робив. Цікавить ваша думка🤝