Dodge Dart (5G) (ДЖОРДЖ)

СВІТЛО

Я їжджу на Dodge Dart (5G)
Київ, Україна

Ось так світять фари з новими ледами. Не дуже мені подобається ліва сторона, але, можливо, так задумано, щоб менше сліпити зустрічний потік. Фотографував в русі, тому трохи мильна картинка.

Але, кількість світла виросла раз у 10


Вже можга сміливо їздити у темну пору доби


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 01 червня 13:02
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Honda Civic 4D (8G)
На стенді були? Бо зліва трошки треба фару вправо та може трошки вверх або праву трошки вниз
01 червня 14:24
Автор Я їжджу на Dodge Dart (5G)
DRAFTSMAN
alah, або поправити саму лампу, якщо в цоколі погано стала
DRAFTSMAN, стала точно добре, бо ставив на знятих фарах... до речі, попередні лед теж зліва світили гірше... можливо, дечь в самій лінзі є косяк... вцілому, те, як самі лінзи розподіляють світло - нуууууу... таке... я свохми руками перепаковував багато фар, ставив біледи і т.д. Слава Богу, що малими витратами є гарне світло, бо витрачатись і потрошити фари я не маю бажання
08 червня 16:01