Skoda Octavia Mk1 (Д О Н Я)

Світло

Я їжджу на Skoda Octavia Mk1, Volvo Інше, Skoda Fabia Combi Mk1
Хмельницький, Україна

Всім привіт. Продовження вдосконалення ДОНІ. 

Сьогодні викинув весь ксенон, в в одному блоці фари їх аж 3 лапчоки блоки живлення і 5 км проводів, і придбав поки що на ближнє лед лампочки. В мене на ближньому н1, а надльньому і противотуманках н7.



Брав фірми Michi так як цю фірму знаю дуже багато років. І ще вирішив задути лаком самі шкляки ( пластик). Бо вже геть пожовтіли.


Поки що все але продовження буде. 

Україні перемоги, Українцям здоров'я!!!


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 1000 UAH,
Опубліковано: 31 травня 17:33
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Трошечки іншим шляхом покращення світла пішов - замінив галогенові фари на фари від Лаурін Клемент з Бі-лед лінзами замість ксенону)
1
05 червня 22:04
Andrew2771
Трошечки іншим шляхом покращення світла пішов - замінив галогенові фари на фари від Лаурін Клемент з Бі-лед лінзами замість ксенону)
Andrew2771, також прикольно. Но в мене вже стояли тюнячі фари. Я тільки трішки доробляю.
1
06 червня 14:50