Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Мобільний додаток
Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Що це означає?
Цей допис потрапив у тренди щонайменше по одній із причин: стрімко набирає перегляди, вподобайки чи коментарі, або був вибраний редакцією.
Цей запис просувається
З приводу розміщення реклами звертайтеся у телеграм: t.me/drivertop_promo
Або на пошту: [email protected]
Підтримка дописів
Автор репосту підтримав цей допис оплативши йому просування. Ви також можете робити репости дописів та проявляти вдячність у вигляді придбання просування.
Прийшов час зробити чергове самоТО -- замінив фільтри кондиціонеру і просканував повністю систему за допомогою Obd eleven. Без активних помилок, що дуже радує. Їдемо далі
marynyuk, фільтри no brand з prom.ua за 600 грн пара. Ні, ще не порівнював, на наступному тижні поспостерігаю -- на старих завжди індикатор чистоти повітря був зеленим, думаю це має означати, що якість була в межах норми. А скільки має бути показник якості повітря?
E.L., так якщо зеленим то ще норм. В мене на старих оригінальних після року експлуатації було 8 pm2.5. На нових фільтрах зараз 0😏 А раз з відкритим вікном зловив показник 499🫣
В мене на старих оригінальних після року експлуатації було 8 pm2.5. На нових фільтрах зараз 0😏 А раз з відкритим вікном зловив показник 499🫣