Volkswagen ID.6 (ID)

Чергове ТО

Я їжджу на Volkswagen ID.6
Bucharest, Romania

Прийшов час зробити чергове самоТО -- замінив фільтри кондиціонеру і просканував повністю систему за допомогою Obd eleven. Без активних помилок, що дуже радує. Їдемо далі


Фільтри



OBDEleven



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 700 UAH, Пробіг 47600 км.
Опубліковано: 31 травня 14:44
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Що за фільтри? І чи порівнювали рівень твердих частинок pm2.5 на старих і нових фільтрах?
31 травня 22:14
Автор Я їжджу на Volkswagen ID.6
marynyuk
Що за фільтри? І чи порівнювали рівень твердих частинок pm2.5 на старих і нових фільтрах?
marynyuk, фільтри no brand з prom.ua за 600 грн пара. Ні, ще не порівнював, на наступному тижні поспостерігаю -- на старих завжди індикатор чистоти повітря був зеленим, думаю це має означати, що якість була в межах норми. А скільки має бути показник якості повітря?
31 травня 23:11
E.L.
marynyuk, фільтри no brand з prom.ua за 600 грн пара. Ні, ще не порівнював, на наступному тижні поспостерігаю -- на старих завжди індикатор чистоти повітря був зеленим, думаю це має означати, що якість була в межах норми. А скільки має бути показник якості повітря?
E.L., так якщо зеленим то ще норм.
В мене на старих оригінальних після року експлуатації було 8 pm2.5. На нових фільтрах зараз 0😏 А раз з відкритим вікном зловив показник 499🫣
1
01 червня 12:02
Автор Я їжджу на Volkswagen ID.6