Вітаю, роблю по трохи антіхром і ось думаю навіщо тут плівка коли є заводське рішення від звичайної версії ;)
Купив на розборці, 10 хв і вуаля

Далі буде
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 31 травня 01:09
Подія: 04 квітня 01:06