Ford Mustang (6G) (Attila)

Прощальний пост…

Я їжджу на Chrysler 200 (2G)
Хмельницький, Україна

Настав той день коли я попрощався з своїм другом, другом який мене ніразу і ніколи не підвів, в якому я вперше відчув абсолютну впевненість в тому що він доїде куди завгодно, хоч на край світу…



цій фото 4 роки..



були і нюанси..





скільки в ньому вкладено моєї душі..









з ним повʼязані дуже важливі спогади, і знайомство з дружиною, і пропозиція..







але треба рухатися далі, і очікувати свого «сімейного седану» з ремонту 




скоро почнеться нова історія 







але поки тільки так..




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 30 травня 23:00
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я так з Єпічкой, вже багато раз планувала оновити машину, а не можу її продати і все.
08 червня 08:42
Автор Я їжджу на Chrysler 200 (2G)
Алла
Я так з Єпічкой, вже багато раз планувала оновити машину, а не можу її продати і все.
Алла, та думаю питання ціни, я за свого хотів 20, в висновку продав за 18
всеодно вище ринку, але враховуючи теперішні реалії то цілком гарно продав
08 червня 10:56
Коли машину улюбиш, то сумно продавати.
Але коли продаж - це крок до наступного етапу, то це все-таки гарно! Хоч і сумно.
Вітаю!
3
31 травня 12:28
То вже продав? 🥲
30 травня 23:46
Автор Я їжджу на Chrysler 200 (2G)
Lim
То вже продав? 🥲
Lim, так
31 травня 00:58