BMW Z4 (E85) (2.5 Роадстер)

Замок лівої (водійської) двері.

Я їжджу на Subaru Forester (SK), BMW Z4 (E85)
Дніпро, Україна

Почалось з того, що відкривання двері відбувалося аз під верхом наружної ручки.

Подумав, що як і із правою (пасажирською) - можу в один момент зовсім не потрапити в авто, тож купив замок (з другої спроби, бо перший раз купів з праворульної - без отвору під лічинку замка ключа).

Поміняв, стало трохи краще.

Але права дверь відкривається легше.

Хоча зсередини ніби то питань нема.... може тросік наружної ручки...












Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 3000 UAH, Пробіг 138880 км.
Опубліковано: 30 травня 09:14
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.