Перший запис за довгий час. Далі буде цікаво.
Вирішив подивитись скільки сил все ж таки в авто, поїхав до найближчого тільки відкритого апстейдж диностенду у ІФ.
Підхід до роботи сподобався.
Короче шо ми маємо:
-st1 під сотий бенз
-давнпайп
-все інше повний сток.
Після декількох замірів маємо:
370к.с.
490 моменту.
Але не все так гладко. Якщо подивитись на графік, то відбувається якась фігня після 5т обертів.. будемо розбиратись в наступних записах…
Вже запланував поїзду до чіп тюнера, але до цього буду ще ставити інтеркуллер та підготовлювати авто до ст2, шоб все зробить за раз)))
Ціна питання 70 EUR, Пробіг 152000 км.
1