Hyundai Santa Fe (2G) (Santa Fe 2(CM) D4EB 🫡)

Про заміну масла

Я їжджу на Hyundai Santa Fe (2G)
Славутич, Україна

Я не пишу в бортжурнал про заміну масла що в двигуні, що в коробці. 

Але, масло я міняю до 5к. Останній раз замінив в 3к пробігу. Честно, мені все одно хто як думає. Я міняю часто, мотор після 1.5к пробігу має світле масло(дизель). Я так роблю і робив на всіх своїх авто. Я купляю на заміну kroon oil emperol 5w40. 

Так як экологія видалена, це масло ідеально підходить під мій D4EB. Заміна виходить в 2.5к гривень. Я вважаю що це не багато за чистоту та гарну роботу двигуна. 

Паливний фільтр міняю раз в 10к. Хочу взагалі встановити кронштейн на два фільтри, щоб було два фільтри тонкої очистки. (Дивлюсь СТО КОВШ) 

В коробці заміна раз в 15к. Заливаю kroon oil 4026, 5.5літрів. 

Повітряний раз в 10к

Маслянний раз в дві заміни. 

Якось так, всім миру. 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 1 UAH, Пробіг 267000 км.
Опубліковано: 27 травня 16:26
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Частенько дуже виходить. Тут треба писати, який паливний використовується і яка АЗС. Стосовно 2х фільтрів, якщо вже так, то сепаратор ставити, якщо фільтра не дорогі, то можна і 2. Але чи є сенс, якщо паливо нормальне? Все решта залежить від експлуатації.
07 червня 17:47
Автор Я їжджу на Hyundai Santa Fe (2G)
DemonDimon-VIP
Частенько дуже виходить. Тут треба писати, який паливний використовується і яка АЗС. Стосовно 2х фільтрів, якщо вже так, то сепаратор ставити, якщо фільтра не дорогі, то можна і 2. Але чи є сенс, якщо паливо нормальне? Все решта залежить від експлуатації.
DemonDimon-VIP, беру оригу або мале. Паливо беру по знайомству, після відстоюю його, додаю присадки Basf.
Штатний фільтр має сепаратор та датчик води. Я все роблю чисто по рекомендації "КОВШ". Є відоси,як вони вкривають паливний фільтр 2 мкм після фільтру грубою очистки 30мкм - фільтр має багато грязюки.
Тому вони перейшли на два фільтра тонкої очистки.
Ще ставлять в обратку фільтр-колбу з магнітом(як від жигуля) для того щоб перевіряти чи немає стружки, щоб вчасно віддати на ремонт.
Мені подобається підхід цієї компанії, тому вирішив на їхньому прикладі і собі зробити.
07 червня 19:24
MD Key
DemonDimon-VIP, беру оригу або мале. Паливо беру по знайомству, після відстоюю його, додаю присадки Basf. Штатний фільтр має сепаратор та датчик води. Я все роблю чисто по рекомендації "КОВШ". Є відоси,як вони вкривають паливний фільтр 2 мкм після фільтру грубою очистки 30мкм - фільтр має багато грязюки. Тому вони перейшли на два фільтра тонкої очистки. Ще ставлять в обратку фільтр-колбу з магнітом(як від жигуля) для того щоб перевіряти чи немає стружки, щоб вчасно віддати на ремонт. Мені подобається підхід цієї компанії, тому вирішив на їхньому прикладі і собі зробити.
MD Key, я в ТГ скидав розпил Mahle, через 20 тис км. Паливо після відстою ти бачиш сам в каністрах, тому чи є сенс ставити Дод фільтр ти сам вже бачиш. Не забувай, що в баку фільтр сіточка грубої очистки, стосовно оригінального фільтру, він 5 мк, а не 2. Сепаратор поставиш і буде дешевше і одразу 2 функції виконуватиме. А так в цілому підхід хороший, але не завжди він потрібен.
08 червня 00:33
Автор Я їжджу на Hyundai Santa Fe (2G)
DemonDimon-VIP
MD Key, я в ТГ скидав розпил Mahle, через 20 тис км. Паливо після відстою ти бачиш сам в каністрах, тому чи є сенс ставити Дод фільтр ти сам вже бачиш. Не забувай, що в баку фільтр сіточка грубої очистки, стосовно оригінального фільтру, він 5 мк, а не 2. Сепаратор поставиш і буде дешевше і одразу 2 функції виконуватиме. А так в цілому підхід хороший, але не завжди він потрібен.
DemonDimon-VIP, інформація різна від 2 до 5мкм, від 5 до 10мкм. Ну не суть.
Чому два - так як один може мати бракований стан, як оригінал так і гарною якості, а можно взагалі потрапити на підробку. Другий фільтр можна міняти раз в тис 40. Ціна не велика, я краще заменю перший раз в 10-15к, другий в 40к і буду спати спокійно.
Подивись відос тесту partbox та СТО КОВШ.
Багато цікавого.
08 червня 07:12