Honda Accord (4G) (Двушечка)

Смешно до слез

Я їжджу на Honda Accord (9G), Honda Accord (4G), Mazda , Mazda
Одеса, Україна

Вообщем произошёл прикол, на ровном месте заклинил насос гидро усилителя, благо не долеко от роботы и 100 метров проехал на скрипящем ремне и без генератора … Почему мог заклинить и что смотреть нужно ?

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 13 серпня 2017р. 16:23
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.