Honda Accord (4G) (Почти мечта)

Запуск не первый но запуск

Я їжджу на Honda Accord (9G), Honda Accord (4G), Mazda , Mazda
Одеса, Україна

Наконец-то разобрался и залил видео одного из первых запусков )) кончено конечно получилось но что есть )))

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 27 січня 2019р. 21:17
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.