BMW 5 series (E60) (530d)

300к обкатку пройшов

Я їжджу на BMW 5 series (E60)
Ладижин, Україна

Пройшов обкатку, можна насипати) 

Замінив термостат егр, був недогрів зимою. Старий дувся легко, пропускав. О-рінг розвалився, мав в запасі новий.

Могучий м57

При заміні літніх коліс помітив порваний пильник важеля справа. Мав в запасі новий, схожий по розмірах, замінив. Ту саму процедуру робив зліва, поки працює. Важелі ще рідні, бмв ненадійна.

Порваний справа

Зліва замінений раніше живе

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 300000 км.
Опубліковано: 26 травня 09:17
Подія: 24 травня 09:08
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
А ще будуть казати bmw не надійна))
Доречі в себе міняв термостат егр, старий продувався, по суті ситуацію з температурою не змінило. Після встановлення даунпайпу егр видалив разом з термостатом, думаю замінити ще термостат акпп, бо якось все ніяк не виходить зимою добитися робочої температури.
1
31 травня 20:40
2terry6
Necrobmwist, а він окремо не міняється. Викидають його внутрянку і ставлять ваговський на патрубок. Або новий з термосом
2terry6, так, від вага бачив встановлюють, але певно краще замінити в зборі деталь радіатор з термостатом, бо там з тим ваг термостатом теж думки ділились, хтось писав що працює ок, хтось писав що по температурі акпп були питання, наче як за сильно нагрівалась) то щось цей варіант 50/50)
1
01 червня 08:40