Пройшов обкатку, можна насипати)
Замінив термостат егр, був недогрів зимою. Старий дувся легко, пропускав. О-рінг розвалився, мав в запасі новий.
При заміні літніх коліс помітив порваний пильник важеля справа. Мав в запасі новий, схожий по розмірах, замінив. Ту саму процедуру робив зліва, поки працює. Важелі ще рідні, бмв ненадійна.
Пробіг 300000 км.
Доречі в себе міняв термостат егр, старий продувався, по суті ситуацію з температурою не змінило. Після встановлення даунпайпу егр видалив разом з термостатом, думаю замінити ще термостат акпп, бо якось все ніяк не виходить зимою добитися робочої температури.