Volkswagen Passat B6 (2.0TDI CBDC 110 к.с. 81 kw)

Бюджетний антихром √ 2 та заміна камери заднього виду

Я їжджу на Volkswagen Passat B6
Вінниця, Україна




Два роки тому фарбував хром рідкою гумою Plasti Dip і все було чудово до минулої зими, коми авто було повністю вкрите кригою, взяв до рук пластиковий шкрибок та завзято взявся відколювати кригу від авто, в той момент і помітив, що шкрибком надірвав рідку гуму на видному місці. З потеплінням здер її повністю та сьогодні наніс нову. На все про все з об клейкою та пилососеням в авто пішло близько 2-х годин часу, наніс приблизно 6-7 шарів. Результат на лице😎. Однозначно рекомендую її, якби не пошкодив відираючи лід, вона б сміло відходила ще не один рік.

вартість рідкої гуми 978 грн. та малярний скотч 40 грн.


Саме такою фарбував(матовою)


Також, з 2-ва місяці не працювала камера заднього виду(на екрані писало відсутній сигнал), сьогодні заїхав до електрика, він підкинув камеру від іншого авто і все запрацювало. На базарі придбав камеру за 1600 грн., та сам замінив її, електрику дав 200 грн.












Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
##камера заднього виду , #Passat B6 , #Антихром , ##Volkswagen
Ціна питання 2818 UAH, Пробіг 299793 км.
Опубліковано: 25 травня 16:28
2 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Давно придивляюсь на цю рідку гуму. Яка вона на дотик? Мʼяка? Не налипає на неї пилюка?
26 травня 10:16
Автор Я їжджу на Volkswagen Passat B6
Camel
Давно придивляюсь на цю рідку гуму. Яка вона на дотик? Мʼяка? Не налипає на неї пилюка?
Camel, рідка гума після висихання стає точнісінько такою як і фарба. Тому, вона не мʼяка і на неї нічого не наливає та до того всього, вона достатньо зносостійка
1
13 червня 19:47