Mazda CX-3 (She.)

Відеореєстратор.

Я їжджу на Honda Accord (8G), Mazda CX-3
Вінниця, Україна

Нарешті дійшли руки до встановлення відеореєстратора 70 mai, який вже перекачовує в третє авто дружини. 

Маю вже певний досвід прихованого підключення відеореєстраторів )), тож трохи опишу встановлення в Mazda ). 
На цей раз для підключення придбав фірмовий кабель живлення Xiaomi 70mai Kit MiDrive для режиму паркування, цей режим автоматично активує відеореєстратор, коли він виявляє будь-який рух або удар коли автомобіль припаркований,  також пристрій має вбудовану функцію розпізнавання напруги, яка автоматично відключає живлення відеореєстратора, коли напруга акумулятора автомобіля падає нижче 11,6V. 

Припаяв до кабеля розгалужувачі запобіжників та підʼєднання маси.

Автомобільний адаптер розгалужувач на два запобіжника Mini.

ВАЖЛИВО! Розгалужувач потрібно підключати в блок запобіжників лівою ножкою (протилежна від проводу) там де є живлення в місці для запобіжника, щоб напруга йшла через запобіжник. В моєму випадку живлення в місці куди вставляється запобіжник приходило знизу, то провід йде вверх. 


Далі треба виконати прихований монтаж кабелю в машині. 

Усю приховану частину кабелю обгорнув мʼякою стрічкою, щоб не було зайвих звуків, особливо в зимку.

Кабель до стелі завів за шторку безпеки.

У вузьких місцях кабель додатково обгорнуто самоклейким паралоном, щоб краще тримався в щілинах.


Підключення зробив в блоці запобіжників , розгалужувачі вставив у вільні місця для запобіжників. 
Потрібно знайти запобіжник з постійним + (для режиму паркування) та + ACC, ну і звісно  маса)


Вільні місця для підключення.

Ось такий вийшов результат. Все на місці та підключено через запобіжники.

Сюди докинув масу, добре що була поруч).  Як завжди виручає донорська проводка Honda з якої взяв вушко для маси, вийшло як завод)

Реєстратор на своєму місці.

Якщо дивитись з місця водія, дзеркало закриває реєстратор та його не видно, чим саме він не перекриває огляд водію на світлофор або знаки.

Так виглядає зовні. Сірий скотч трохи кидається в очі, краще було якби був чорний, але чорний 3М скотч не знайшов).


Для повторного кріплення відеореєстратора використовував 3М скотч для дзеркал. Якщо клеїти на звичайний скотч стрічку, то на ній довго не тримаєтеся. Перевірено)



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Mazda CX-3 , #Відеореєстратор
Опубліковано: 25 травня 23:27
2 0 3

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Оце я розумію підхід до підключення відеореєстратора)
1
26 травня 11:08
Автор Я їжджу на Honda Accord (8G), Mazda CX-3
Wlad_Koval
Оце я розумію підхід до підключення відеореєстратора)
Wlad_Koval, ставлю вже втретє) , з цим кабелем це найкращий спосіб підключення.
1
26 травня 12:23