Нарешті дійшли руки до встановлення відеореєстратора 70 mai, який вже перекачовує в третє авто дружини.
Маю вже певний досвід прихованого підключення відеореєстраторів )), тож трохи опишу встановлення в Mazda ).
На цей раз для підключення придбав фірмовий кабель живлення Xiaomi 70mai Kit MiDrive для режиму паркування, цей режим автоматично активує відеореєстратор, коли він виявляє будь-який рух або удар коли автомобіль припаркований, також пристрій має вбудовану функцію розпізнавання напруги, яка автоматично відключає живлення відеореєстратора, коли напруга акумулятора автомобіля падає нижче 11,6V.


ВАЖЛИВО! Розгалужувач потрібно підключати в блок запобіжників лівою ножкою (протилежна від проводу) там де є живлення в місці для запобіжника, щоб напруга йшла через запобіжник. В моєму випадку живлення в місці куди вставляється запобіжник приходило знизу, то провід йде вверх.
Далі треба виконати прихований монтаж кабелю в машині.



Підключення зробив в блоці запобіжників , розгалужувачі вставив у вільні місця для запобіжників.
Потрібно знайти запобіжник з постійним + (для режиму паркування) та + ACC, ну і звісно маса)

1
1