Усім привіт. Їхав собі, нікого не чіпав і біля метро Берестейська мене догнала субару…
на диво навіть не нервував, було якось дуже сумно та обідно… це моє перше ДТП, за кермом я з 2001 року…
У нього звісно все набагато гірше, навіть лонжерон як гармошка.
P.S. не знаю що ще писати, дуже сумно…
Пробіг 304361 км.
Нажаль, у нас таке законодавство - потім винуватцю важко пояснити що таке коефіцієнт фізичного зносу, і чому саме він маж компенсувати потерілому різницю між відновлювальний ремонтом та матеріальним збитком. Ба більше, дехто принципово не хотів повертати потерілому франшизу, передбачену полісом осцппвнтз.
А так, звісно нявність КАСКО звільняє від багатьох проблем в даній області
Тим більше, маю надію, що страховка буде адекватна.
Зробиться, підмалюється - забудете. Як мінімум - буде привід потім полірнутись/закерамитись і тд)