Volvo XC90 (1G) (Яхта на V8)

Яхту підбили:(

Я їжджу на Volvo XC90 (1G)
Київ, Україна

Усім привіт. Їхав собі, нікого не чіпав і біля метро Берестейська мене догнала субару…

















на диво навіть не нервував, було якось дуже сумно та обідно… це моє перше ДТП, за кермом я з 2001 року… 



У нього звісно все набагато гірше, навіть лонжерон як гармошка.



P.S. не знаю що ще писати, дуже сумно… 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 304361 км.
Опубліковано: 25 травня 13:51
Подія: 24 травня 16:40
10 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Honda Civic Hybrid (2G)
Печаль..і сумно що зараз страхова почне рахувати "знос"...такий головняк
26 травня 09:59
Я їжджу на Volvo V50
DNFMB
Печаль..і сумно що зараз страхова почне рахувати "знос"...такий головняк
DNFMB, нарахування зносу страховою компанією при виплаті страхового відшкодування по полісу осцппвнтз за пошкодження транспортного засобу потерпілого вже в минулому
1
29 травня 23:44
Я їжджу на Volvo V50
DNFMB
andrew22, це приємно чути
DNFMB, я радий) Законодавство в цій сфері трохи змінилося в 2024 та вступило в дію в 2025, надавши потерілому трохи більше прав та можливостей
30 травня 08:28
Я їжджу на Honda Civic Hybrid (2G)
andrew22
DNFMB, я радий) Законодавство в цій сфері трохи змінилося в 2024 та вступило в дію в 2025, надавши потерілому трохи більше прав та можливостей
andrew22, у мене завжди була КАСКО тому я не страждав від цього. А ось у знайомого був Мерс "Лупатий" в ідеальному стані.....і в нього десь у 2019 році дужее міцно в'їхали. То страхова нарахувала завдану шкоду по ціні металу, і він потім ще довго судився з винуватцем
30 травня 11:59
Я їжджу на Volvo V50
DNFMB
andrew22, у мене завжди була КАСКО тому я не страждав від цього. А ось у знайомого був Мерс "Лупатий" в ідеальному стані.....і в нього десь у 2019 році дужее міцно в'їхали. То страхова нарахувала завдану шкоду по ціні металу, і він потім ще довго судився з винуватцем
DNFMB, сподіваюся, з лупатим все вдалося владнати?
Нажаль, у нас таке законодавство - потім винуватцю важко пояснити що таке коефіцієнт фізичного зносу, і чому саме він маж компенсувати потерілому різницю між відновлювальний ремонтом та матеріальним збитком. Ба більше, дехто принципово не хотів повертати потерілому франшизу, передбачену полісом осцппвнтз.
А так, звісно нявність КАСКО звільняє від багатьох проблем в даній області
30 травня 15:38
Дуже не приємна ситуація. Таку машинку підбили, але я впевнений що ти відновиш все в ідеал і буде і далі тебе радувати 🥲
25 травня 20:51
Автор Я їжджу на Volvo XC90 (1G)
vollex13
Дуже не приємна ситуація. Таку машинку підбили, але я впевнений що ти відновиш все в ідеал і буде і далі тебе радувати 🥲
vollex13, буду намагатись відновити, але можуть бути проблеми… не факт що знайду глушник орігу. Ще невідомо що том з катами, удар по глушнику був сильним
1
26 травня 03:20
Як то кажуть "Дякую, що взяв грошима".
Тим більше, маю надію, що страховка буде адекватна.
Зробиться, підмалюється - забудете. Як мінімум - буде привід потім полірнутись/закерамитись і тд)
25 травня 14:34
Cумно. Головне, що всі живі, а решта - робиться
25 травня 14:19