Lexus IS II (Леха)

Диски та проставки

Я їжджу на Lexus IS II
Львів, Україна














Диски*проставки


Перехід з R17 на R16

Так як авто відчувалось доволі жорстке по підвісці на нерівній дорозі, вирішив поставити вищу резину та менший профіль дисків, знайшов диски оригінал, Toyota з такою ж розболтовкою, в практично новому стані, та почав реалізацію)

Фіналочка; думаю получилось не погано😉

P.s ( трохи прогадав з вильотом коліс, але ситуацію компенсував проставками адаптерами)

Ціна питання диски :400 у.о

проставки :200 у.о

В результаті авто стало мякшим, комфортнішим по нерівностях, суттєво легший руль

Звісно можливо на 17 вигляд гарніший, але для мене все ж в пріоритеті плавність ходу та комфорт, але все ж думаю получилось не погано

Схожі записи

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 17 травня 21:52
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Lexus IS II
Цікаве рішення. Можливо у Вас якісь інші амортизатори встановлені? Бо із власного досвіду я ІS-ку не можу назвати жорсткою. Зиму я відкатав на 17-х колесах, а на літо взяв 18-шки. І жорсткою я її назвати ніяк не можу...
19 травня 21:39