Renault Megane III (Меган)

Не бачить ключ карту (keycard not recognized)

Я їжджу на Renault Megane III
Черкаси, Україна

Одразу після придбання зіткнувся з преблемою а саме з надписом (keycard not recognized)



. Надпис з'являється тільки коли вставляєш ключ карту в картоприймач, при цьому кнопки на пульту працюють, і авто заводиться як із ключем в картоприймачі так і в кишені.

Безключовий доступ наче теж працює, але думаю якась проблема із замком, бо коли натискаєш на кнопку на двері, чутно як спрацьовує центральний замок, але двері не відкриває хз чому, ще до того не добрався, якщо хтось знає напишіть в коментарях.

Суть в тому що вже як доїхав додому, поставив на облік, на довгий період поставив в гараж, щоб не сів акумулятор, зняв клему( напишіть в коментарях чи є сенс знімати клему щоб не сів акум). Через пару тижнів прийшов, підключив клему, з'явився надпис типу Insert Card,  і не реагував на кнопку старт, і коли я вставив в картоприймач, надпис змінився на Keycard not recognized і авто все одно не реагувало. Пробував змінити батарейку ( знаю що поідеї має працювати і без неї але все одно спробував) не допомогло.

Як я зрозумів, після відключення клеми, обов'язково потрібно буде вставити ключ, а у мене як виявилось не працювала котушка. Поїхав я додому, взяв інший ключ, і все чудово, машинка завелась. 

Інформації по цій темі в інтернеті багато, незнаю чи взагалі комусь буде цікавий цей пост але хай буде. Так як маю два ключі, вирішив розібрати не працюючий, перед цим замовив корпус розбірний. 

Надивився хто як відкриває ті ключі, хтось ніж гріє, хтось канцелярським ножем одразу ріже, але часто зрізають щось зайве. Ми підем іншим шляхом, берем ключ, штангелем із заднього боку  відмічаємо приблизно 2 мм для орієнтиру. 


І наждаком, назвем його точило 



Під кутом 45° робимо фаску, пластик не товстий тому довго терти не доведеться. В кого такого звіра немає, думаю можна використати наждачку або болгарку на низьких обертах. 





Пластику там приблизно 1 мм видно як він розділяється, легенько можна допомогти ножем, але коротким лезом, хоча так як ми відкриваємо ззаду там мініму речей які можга зрізати. 





Пластик тонкий але якісний відриватись не дуже хоче іще потрібно буде підрізати пипки всередені бо не вийде відкрити. 



І так потихеньку ми добрались до плати. Очікував побачити відпавшу котушку так як саме вона відповідає за розпізнавання карти в картоприймачі. Але ні, катушка була на місці, добре припаяна, навіть заводський герметик був намісці,



почухавши потилицю нічого краще не придумав ніж повезти в ремонт. Після діагностики сказали скоріл за все десь є тріщина в доріжці покрили якимсь лаком, і все працює, думаю рішення тимчасове але подивимось на скільки вистачить. Переставили карту в інший корпус, і все працює. Оригінал і китай корпус. 





Ремонт ключа 200грн.

Корпус для ключа 450 грн. 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#ключ
Ціна питання 650 UAH, Пробіг 198000 км.
Опубліковано: 17 травня 22:23
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.