Peugeot 308 SW (1G) (Сніжинка)

DVR відеореєстратор з Китаю

Я їжджу на Peugeot 308 SW (1G)
Кривий Ріг, Україна

Всім привіт! 
Короче що, клацав ферму у додатку Temy і виграв два безкоштовні подарунки один з яких був який там регік. Пришла він, ну я подумав на шо він мені, там в прикурку підключення і т.д. Та й продав на Олх за 500 грн) 

і за ці гроші купив на тему інший аж за 400 грн з крахуванням купонів і ще якоїсь хріні)

Прийшов ось такий апарат)




до нього взяв за 90 грн флешку на 8 gb(як виявилось треба було взяти на 32 або хочаб 16)

ну короче що він підключається по ЮСБ ну я його поставив і провів. Честно. Був приємно вражений. Я так чисто ну думав хай буде, не дай Бог що, то відео хоч якесь буде. А він норм знімає і працює. І АдАС на трасі працює норм. Короче можна брати. Один нюанс краще ставити щоб кліпи по 1 хвилині були, так легше потім скинути відео на комп. Ну і прикольно що зразу можна дивитись відео на мафоні). 
сяомі за 3-4 тисячі не розглядав, бо взагалі не збирався ставити регик просто ну нашару, то хай буде)







я ще відео зняв де видно як він зніма і тд. Одне що не закинув відео яке сам регик засняв. 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 390 UAH, Пробіг 125700 км.
Опубліковано: 14 травня 22:16
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Peugeot 308 SW (1G)
А магнитолу де таку надибав?
вчора о 23:00
Я їжджу на Peugeot 308 SW (1G)
Так я такий вже давненько поставив. Знімає в межах норми. Також не розглядав дорогих реєстраторів.
1
16 травня 11:12