На момент купівлі піроґа була вигорівша і зацарапана тоніровка, плюс зацарапані всі стекла наглухо. Я одразу здер тонування але результату це не дало. Все рівно що бокові що лобове зацарапані були жесть.
Було прийняте рішення заміна всіх вікон і одразу тонування.
Всі стекла були куплені нові.
Весь процес зайняв близько 4 годин.
Результат мене задовільнив.
Лобове 35% бокові 20%.

