Всім вітання, так я військовий мало часу щоб викласти перлини , не ображайтесь все буде, за час який я був відсутній встиг зробити своє власне СТО і тепер взагалі нема часу ))) короче перестав відкриватись багажник та думаю що за фігня думав хана замкові, розбираю задню панель і там сюрприз



