Renault Master (2G) (2.8 TDI Скажений бусяка!)

Авто дня!

Я їжджу на Renault Master (2G), Chrysler Voyager (4G)
Умань, Україна

Привіт друзі,дуже вдячний всім хто слідкує, та проголосував за моє авто на виборах!не переміг,але участь це уже приємно,а ще приємніше,що так багато проголосували!дуже вдячний всім!








Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 09 травня 17:05
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.