як завжди, все співпадає у самий незручний момент...
підрегулював дзеркало , залипла кнопка, дзеркало поїхало в космос
на наступний день прийшлося розбирати карту , почистити сліди експлуатації нечистоплотних попередників
каву на консолі вже чистив, тут незрозуміло що липке було + додався ремонт з герметиком , бо якийсь рукожоп там полазив а на місто не вернув, і знатно понасілувала ручка та зайві саморізи у середині карти.....хто ви майстри?
блок відмито
ручку перекріпив по заводу, нарешті вона на карті рівно стала
герметик поклав новий
світловод приклеїв бо кріпленні рахіти зламали одне