FIAT Bravo II (Фіатік)

Перші ніштяки - хороше світло

Я їжджу на Audi A4 Allroad (B8), FIAT Bravo II
Київ, Україна

Після того, як авто «звелось на ноги» і почало безпечно їздити, то настав час з ним гратись 😎


Першим пунктом стала переробка світла по аналогії з нашою Ауді. Для цього були куплені китайські фари з чорною маскою і ходовими вогнями. Далі візит до хлопців з LedGarage і процес заміни лінз на бі-лед, розбір проводки від китайських фар, підключення до автомобільної проводки щоб ходові включались на запалюванні, бронювання скла і встановлення на авто.


На жаль і цей процес чомусь не потрапив в обʼєктив…, тому далі скрін з єдиним виглядом на оновлений передок.


Гарні вони були


Далі були певні події, але на той момент вигляд авто був прикольний.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 21500 UAH,
Опубліковано: 09 травня 22:34
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.