Купив я авто і на ньому світилось дві лампочки на приборній панелі, а саме traction control (анти букс наскільки зрозумів) і помилка допомоги при спуску з гори. Зі слів власника проблема в одному з датчиків абс, але насторожило те що лампа абс не світила. По дорозі також помітив що не працює круїз.
Коли підключив діагностику вибило дві помилки с1221 ( датчик виключателя педалі гальм (стоп сигналів)) і по дроселі ( я так зрозумів що це супутня проблема) полиставши форуми я побачив що дійсно лягушка педалі гальм може бути з цим звязана

Було прийняте рішення міняти датчик





Коротше поміняв датчик стер помилки і …. О чудо нічого не змінилось(((
Коротше висновок такий що швидше всього проблема саме в проводці або обрив або ще щось інше. В кого таке було дайте знати що можна зробити далі. А я буду продзвонювати і шукати причину. Буду радий порадам стосовно цього всього. Всім гарного дня