- не палю
- з купівлі авто не відкривав цей девайс
- використовувати почав як шухлядку, і на 3 відкриття зрозумів що там щос поламане
замовив корпус на аліекспрес
заміна така собі, враховуючи що попередниками кимось пролито шось солодке, то замість зняв поставив половину часу був детейлінг з салфєтками мокрими)))
підсвітку заводську лишив, хочу була з китаю у комплекті



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 100500 UAH,
Опубліковано: 03 травня 22:38