Audi A4 (B9) (BlacK Beast)

В очікуванні черги на діагностику 🤬

Я їжджу на Audi A4 (B9)
Свалява, Україна

Діагност



11 помилок не суттєвих, але в 5F є нюанс по ммі


Щоб не марнувати час на очікування черги, тепер можна самому видаляти і кодувати

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Діагностика
Опубліковано: 30 квітня 00:56
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Audi A4 (B9)
Раптом що, у випадку наявного Андроїд дваайсу, можна накатити крякнуту версію і користуватися апкою анлімом і без трати коштів чи поінтів.
29 травня 11:24
Давно придбав такий же. Шикарний девайс. Тільки в мене походу базовий з червоною полоскою
30 квітня 02:25