Volkswagen Golf Mk4 (VR5)

Заміна селектору Акпп

Я їжджу на Volkswagen Passat B5, Volkswagen Golf Mk4
Київ, Україна

Машина куплялась під відновлення, є певні проблеми з коробкою, вирішили почати з діаностики селектору, проблема була яка:

У минулого власника щоб довго їхати на положенні D, потрібно було прижимати ручку селектора щоб вона не перескочила  в інше положення. Процедура розбору є в ШІ, описувати не буду, фото не було тому витягну з інтернету.

Розібрав, знайшов відвалений контакт на підсвітку Акпп і стерта металева пластина по якій їздить направляюча самого ричага.



В двох словах опишу процедуру повної заміни селектора:

Поперше знімаємо прийомну трубу, це та що з каталізатором 

Теплові екрани ті що над трубою

Я міняв трос селектора той що на коробку, то треба ще зняти корпус повітряного фільтра з патрубком повітряним( що з датчиком розходоміром повітря) і буде доступ до перемикача положення передачі акпп

Щоб відкрутити селектор потрібно відкрути 4 гайки з салону і 2 з під автомобіля.





Якщо трос нормальний то можна відкрутити селектор, опустити його вниз, і розібрати так сказати піддон селектора, там теж кріплення схоже на кріплення те що на коробці. Збірка в зворотному напрямку


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 1900 UAH, Пробіг 202000 км.
Опубліковано: 18 квітня 08:37
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
У мене на гольфі було таке що шток на який трос насаджується не то шо люфт мав а там трос гуляв як хотів, для того щоб D вімкнути треба було на 3 спочатку ставити, потім на D. Там пластмасска яка його фіксує зносилася (на фото), Знайти її окремо у продажі не віходило. то я вирізав із шланга, але вони вискакували періодично, потім все таки знайшов в інеті і купив гумову вставку,
1
11 червня 10:07
Я їжджу на Volkswagen Golf Mk4
Дуже важливо відреагувати трос в положені Р, він має бути натягнутий достатньо і коли легенько відводиш селектор назад(в сторону D) якщо відпустити він має ставати назад. Також дуже важливо щоб сам шток на який насаджується трос не мав люфту. Я на своєму гольфі довго з цим возився, але ніяк не можу знайти час щоб зробити запис в БЖ
1
13 травня 22:41
Автор Я їжджу на Volkswagen Passat B5, Volkswagen Golf Mk4
Dromich
Дуже важливо відреагувати трос в положені Р, він має бути натягнутий достатньо і коли легенько відводиш селектор назад(в сторону D) якщо відпустити він має ставати назад. Також дуже важливо щоб сам шток на який насаджується трос не мав люфту. Я на своєму гольфі довго з цим возився, але ніяк не можу знайти час щоб зробити запис в БЖ
Dromich, теж награвся, в мене взагалі вийшло так що купив селектор з тросом, а він був всередені пошкоджений. Я його поставив і він мені переключав з положення Рдо 1, а вже з 1до Р не переключав, зависав на першій, переставляв троса з свого селектору
1
16 травня 08:38