Renault Duster (2G) (Бібіка)

Весна йде… весні дорогу!

Я їжджу на Renault Duster (2G), Volkswagen New Beetle
Київ, Україна

Нічого особливого… просто плановий шиномонтаж с зими на літо…


описувати нічого не буду - все стандартно)


P.S. Резина з дисками лежала на зберіганні на СТО… там же залишив зимову…


пост більше для себе… щоб не забути)





Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 2631 UAH, Пробіг 108230 км.
Опубліковано: 28 березня 17:28
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.