Volvo XC70 III (Дракар_🇸🇪)

До великого ТО ГОТОВІ🫡

Я їжджу на Volvo XC70 III, Renault Megane II
Луцьк, Україна

Як я і писав в попередніх дописах - ДРАКАР дістався мені від попереднього власника в дуже хорошому технічному стані, велике обслуговування було проведено в лютому 2024 року на пробігу 242 тисячі км (в наявності всі підтверджуючі документи). Ну а так як ХС70 мені дуже подобається тому і відношусь я до нього з трепетом. А отже вирішив на весні провести велике ТО - на сьогодні пробіг 274 тисячі. Щоб не було накладно фінансово, розхідний матеріал закуповував поетапно протягом січня-березня. Окремо хочу подякувати постачальнику #KarKiev, котрий допоміг у підборі матеріалів, а саме надавав пораду в тому що краще купувати (де треба оригінал а де якісний аналог). 

Тепер чакаю слушного моменту, а вірніше вільного часу для проведення робіт по заміні розхідників.

Наступним дописом вже розпишу по вартості як матеріалів так і ціну за роботу (нажаль поки не маю ані досвіду ані необхідного приладдя для самостійної заміни, тому звертатимусь до СТО).





Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 17955 UAH, Пробіг 274600 км.
Опубліковано: 22 березня 11:50
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Volvo XC60 (1G)
Ну й каси пішло, а ще + за роботу🫣.
Добре що багажник великий, бо в C30 або V40 місця вже б майже не залишилось.
1
22 березня 12:24
Автор Я їжджу на Volvo XC70 III, Renault Megane II
AndV
Ну й каси пішло, а ще + за роботу🫣.Добре що багажник великий, бо в C30 або V40 місця вже б майже не залишилось.
AndV, багажний простір то окрема кімната 🫣 думаю на риболовлю з ночівлею вже й палатку брати не треба 😊
1
22 березня 12:26
Я їжджу на Volvo XC60 (1G)
Hryhorii_ХС70
AndV, багажний простір то окрема кімната 🫣 думаю на риболовлю з ночівлею вже й палатку брати не треба 😊
Григорій_ДРАКАР_ХС70, якщо мій брат на рибалку їздить V60 і ночує в ній то вам тим більше місця вистачить.
1
22 березня 12:30
Автор Я їжджу на Volvo XC70 III, Renault Megane II
AndV
Григорій_ДРАКАР_ХС70, якщо мій брат на рибалку їздить V60 і ночує в ній то вам тим більше місця вистачить.
AndV, я зі зростом 184 см по діагоналі вміщався і ночував в багажнику своєї V50😊
1
22 березня 12:34
Я їжджу на Volvo XC60 (1G)
Hryhorii_ХС70
AndV, я зі зростом 184 см по діагоналі вміщався і ночував в багажнику своєї V50😊
Григорій_ДРАКАР_ХС70, та то і він довгий як день, худий як зарплата 🤣🤣🤣
1
22 березня 13:10