Всім привіт!
так як живу я далеко і на півдні, де зими (в нашому розумінні) - не буває, тому по рекомендаціях знайомих вирішив спробувати всесезонку.
Довго обирав і зупинився на Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 в рідному розмірі (225/55 R17 101Y XL), по тестам - одна з найкращих в цій категорії а також це справжня всесезонка на відміну від деяких інших моделей.
Було багато у мене сумнівів і скепсису, але як виявилось - даремно. Вже накатав близько 2 тижнів при температурі +8-20 і вже є перші враження - в цьому діапазоні покищо поводить себе як нормальне літо. Добре тримає дорогу, не валка, відчувається легкість, дуже добре себе показує на вологих поверхнях, може гребтись, трохи шумніша за традиційне літо через зимовий малюнок.
Шина дуже легка і не зважаючи на "XL" версію - боковина відчувається тонкою.
Протектор ~8мм (на деяких сайтах в описі пишуть 10мм - не правда).
Покищо враження неочікувано позитивні.
UPD:

настало літо, відкатав вже 6 місяців при +7-38, очікував в жару желе але принципової різниці не відчуваю (хоч вона і є скоріш за все) поводить себе дуже достойно, для себе бачу єдиний мінус - по трасі помітно шумніша за топове літо. Залишилось ще взимку перевірити і буде остаточний висновок по шині. Ям у мене немає з гострими краями але бордюри під різними кутами чіпляв - боковина жива.