Mercedes-Benz C-class (W204) (Мерсак)

Літні тапки

Я їжджу на Mercedes-Benz C-class (W204), Toyota Tacoma (2G)
Львів, Україна

Переходжу на літню резину, прикупив диски r18. Диски відвіз на піскоструй і фарбування.








Резину взяв мішеліни 235/40. Знаю що спільнота скаже - Юрік треба занизити авто, але не можу, їжджу по поганим дорогам. Так що наступне авто буде МЛ))

Схожі товари та послуги

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 35000 UAH,
Опубліковано: 10 березня 15:09
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.