Peugeot 3008 (2G) (Бібіка)

Літня гума

Я їжджу на Peugeot 3008 (2G)
Київ, Україна

Хочу сказати добре слово про гуму Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/55 R18 98V.

Автівка їде на ній м'яко, досить тихо, чіпко, ніякого аквапланування. Лише приємні відчуття. Після штатних всесезонок інший рівень.

Схожі товари та послуги

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 10 березня 12:16
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.