Peugeot 3008 (2G) (Бібіка)

Літня гума

Я їжджу на Peugeot 3008 (2G)
Київ, Україна

Хочу сказати добре слово про гуму Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/55 R18 98V.

Автівка їде на ній м'яко, досить тихо, чіпко, ніякого аквапланування. Лише приємні відчуття. Після штатних всесезонок інший рівень.

Схожі записи

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 10 березня 12:16
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.