Opel Vectra C ( Сіра молнія)

Продано

Я їжджу на BMW 3 series Touring (E91)
Lodz, Poland

Ось і закінчилась наша спільна історія

За роки володіння жодного разу не підвела

Втретє підтвердила, що Опель то надійне авто


Тепер буду пробувати іншу німецьку марку) 



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 02 лютого 21:00
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Opel Kadett E
Давай вгадаю, Ауді?!)
09 березня 09:09
Автор Я їжджу на BMW 3 series Touring (E91)
Technolog
Давай вгадаю, Ауді?!)
Technolog, та ні, хіба не видно яке авто??
09 березня 10:38
Я їжджу на Opel Kadett E
TraNiac
Technolog, та ні, хіба не видно яке авто??
TraNiac, Вже бачу)
1
09 березня 10:40