Volkswagen ID.3 (POWERBANK)

Стійки стаба на VW id3

Я їжджу на Volkswagen Passat B6, Volkswagen Passat B6, Volkswagen ID.3
Черкаси, Україна

Після поїздки в село та покатушок по бруківці став ще більш помітніший стукіт спереду справа. Щось схоже ніби пластик об пластик стукає. Тобто глухий звук не дзвінкий.

Приїхавши додому заліз в яму і спробував пошевелити стійку стаба, на шарових крутилась легко. Отже почав із цього.

Замовив у кума запчастюльки а саме 2 стійки стабілізатора:

Хотів брати 1EA411315C але Бодик сказав що з 11.11.2024 вже почали ставити із ревізією D в кінці.



Замовив, як виявилось стійки стаба ідуть без гайок, тобто їх треба окремо докупляти, і не треба.

Для заміни необхідно всього 2 головки

17  - для відкручування колеса

21 - гайка на стабі

також щітка по металу для чистки різьби

і 2  домкрати.


Відпускаємо болти на колесі

 Ставимо 1 домкрат у відповідне місце під передньою дверкою, піднімаємо авто.

знімаємо колесо.

Ричаг опущений до низу відповідно стаб в натягуванні. Відкручуємо гайки стійок стабу.

у мене відкрутилось без закусування, багатогранну зірку не використовував для притримування шарової стійки стаба.

Гайки були як нові ніби їх тільки поставили.

та й не дивно бо авто із європи де дороги чистіші ніж у нас

Далі домкратом 2 піддомкрачуємо шарову опору так щоб ричаг піднімався до гори і в певний момент стійка стаба попускається.

Міняємо стійку стаба і збираємо в зворотній послідовності.

















Нова стійка стаба 25 року. А тепер стара:









Болталась легенько. Проблема була в ній. Замінив ліву та праву, тепер тишина. Гайки ставив старі. Накрутились чітко.

Отже можна зробити висновок що рідні стійки стаба відходили трішки більше 100т км

Непогано.

В авто тишина але думаю що треба також махнути рульові накінечники та шарові. Тоді ходовка має бути збс.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 4100 UAH, Пробіг 107000 км.
Опубліковано: 22 грудня 2025р. 15:04
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.