Honda Pilot (2G) (Begemot)

Повернувся

Я їжджу на Honda Pilot (2G), Skoda Superb Mk2
Харків, Україна

Дуже давно нічого не писав.
Як кажуть Honda не ломається))) тому і писати майже нічого.

З останнього мого посту крім звичайних ТО заміна мастила, фільтрів та гальмівних колодок було зроблено:

  • підкраси задніх дверей
  • Заміна заднього сальнику коленвалу, прокладки гбц, прокладки клапана vtc, переущільнення на рульової рейки та заміна гідравлічної подушки двигуна.

Можу зробити висновок, що Honda надійний автомобіль.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 18 листопада 2025р. 19:30
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.