Jeep Cherokee (KL) (Чірок Trailhawk)

Лобаш без плівки + щітки нові

Я їжджу на Jeep Cherokee (KL), Bajaj Dominar 400 UG2
Харків, Україна




З моменту купівлі авто лобове скло було тоноване. НЕ дуже темне, гарною плівкою, але в темну пору доби світла було не достатньо. Літом по сонцю прям кайф, але зараз по мокрому, чорному місту в туман просто труба. Психонув, обідрав. НЕ жалкую. Фари світити стали яскравіше:)
Заодно купив нові дворники лобового, бо старі почали підскрипувати.
Їдемо далі.
Всім рівних доріг та мирного неба

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 400 UAH, Пробіг 108000 км.
Опубліковано: 18 листопада 2025р. 09:49
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на BMW X3 (G01)
Aero Winso, круті, брав собі, рік відкатався і все ще терли гарно. За такі гроші взагалі не варто думати
20 листопада 2025р. 00:06
Автор Я їжджу на Jeep Cherokee (KL), Bajaj Dominar 400 UG2
Lvivich
Aero Winso, круті, брав собі, рік відкатався і все ще терли гарно. За такі гроші взагалі не варто думати
Lvivich, я не задоволений, на водійському пропускає великий шматок по центру. Спробую перевернути резинку
22 листопада 2025р. 16:54
Я їжджу на BMW X3 (G01)
Romychh
Lvivich, я не задоволений, на водійському пропускає великий шматок по центру. Спробую перевернути резинку
Romychh, дивно. Брали чисто по розміру щітки ? Чи під модель?
22 листопада 2025р. 20:13
Автор Я їжджу на Jeep Cherokee (KL), Bajaj Dominar 400 UG2
Lvivich
Romychh, дивно. Брали чисто по розміру щітки ? Чи під модель?
Lvivich, під розмір брав.
650/450. Під модель брати сенсу немає, там розмір і тип кріплення. Купив з кріпленням яке підходить
22 листопада 2025р. 21:33