BMW 3 series (E46/5) (328ti)

Вибір авто під проект

Я їжджу на BMW 3 series (E46/5)
Київ, Україна

Розкажу спочатку чому прийшов до е46 в кузові компакт і які інші моделі розглядав.


"Ніщо не зупинить ідею, час якої настав".

По-перше, виявилося що нові машини вже не ті і з кожним поколінням втрачають певну харизму. Хочеться механічної коробки, незадушених екологією моторів, фізичного відчуття автомобіля. 
По-друге, ті машини з харизмою - гниють і помирають. Наприклад, я 10-15 років тому мріяв про BMW E21, але переглянувши зараз три варіанти в продажу, вразився іржою, дирами і колхозом. 
Варіант E30 зник по тій самій причині. 
Також важливим фактором є наявність документів. Нажаль, чим старіше машина тим більша проблема з легальністю. 

Наприклад, ще одна мрія 90их - Audi 80 b3 b4 в кузові Coupe. Навіть не доїхав до жодної машини на перегляд. Або по т/п, або є т/п але по номеру кузова інша машина, або ще якісь нюанси. 

Довго придивлявся до Audi s4/s6 з моторами 2.2 чи 4.2. Але, вони суттєво виросли або не впали в ціні. Ще один мінус для мене - розмір і маса кузову. S2 b4 була б чудовим варіантом, але це геть інший бюджет.


Тільки коли почав дивитися машини початку 2000их - почали попадатися живі, прозорі варіанти з адекватною ціною.

Golf 4 GTI з мотором 1.8Т - думав, але занадто простий повсякденний дизайн.

Дуже серйозно розглядав Audi TT першого покоління з тим самим 1.8Т. Але ціна, особливо версії Quattro виявилася завищеною. 
Був екзотичний варіант Smart Roadster. Дуже подобаються подібні легкі машини, але не з цим мотором. 
Варіанти японських аналогів - звісно чудові. Але завищені по ціні. 

Плавно обмежив вибір типом кузову - тільки 2/3 дверей. Купе, хетч, щось непрактичне, чого в мене ніколи не було.

Серед Mercedes розглядав C coupe та SLK. Ціна приємно вражала. Але, мерседес 2000их, на мою думку, якийсь дивний мерседес. Наприклад, прямий конкурент SLK - bmw z3 - зовсім по іншому цінується. 

Короче, в наших східноєвропейських реаліях, завдяки євробляхах, дрифту і сукупності інших факторів, BMW видався найбільш раціональним варіантів для цього нераціонального вибору. 

Покоління Е46 з великим вибором кузовів, моторів, розборок, тюнингу. Ще не згнило повністю, але ще атмосферне і легке.


Спочатку вибирав купе, але це по-перше дорожче, а по-друге, надто очевидне. 

Так я дійшов до компакта е46, напевно, самої не любимої бмв усіх часів і народів. Технічно, Е46, як і всі, але з дуууже дивним зовнішнім дизайном. Плюс - менша вага. Плюс, найменш бажаніша, більш рідкісна, бо, наприклад була відсутня на американському ринку. Короче, певна доступна екзотика.
 
Далі розкажу як купляв саме цей компакт.



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 15 жовтня 2025р. 01:20
Подія: 17 серпня 2024р. 23:53
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Як на мене то із зовнішністю компакта можна працювати, головне щоб на це грошей було не шкода.
1
15 жовтня 2025р. 21:36
Я їжджу на Volkswagen Polo Mk5
Прикольний вибір, часто задивляюсь на старі бнв і компакти з "останнії справжніх бмв" це машини які ще можна купити не за всі гроші світу в адекватному стані.
При часу, грошах і бажанні можна з нього зліпити справді гарну швидку і комфортну машину, просто купивши умовно битка в сраку з 6 циліндрами, пересипавши мотор і морду)
15 жовтня 2025р. 14:46
Без коліс :(
"Так я дійшов до компакта е46, напевно, самої не любимої бмв усіх часів і народів. " - якшо врахувать новіші часи, то певно зразу згадується 46а бмв, але не Е а F, на передньому приводі, на 3 циліндровому 1.5л двигуні :)
15 жовтня 2025р. 13:55
Автор Я їжджу на BMW 3 series (E46/5)
se
"Так я дійшов до компакта е46, напевно, самої не любимої бмв усіх часів і народів. " - якшо врахувать новіші часи, то певно зразу згадується 46а бмв, але не Е а F, на передньому приводі, на 3 циліндровому 1.5л двигуні :)
DomCobb, так перша серія на передньому приводі, і3, ХМ, іХ. Але це вже виклик часу. Інакше марки б вже не було.
Але е46 компакт була першою ластівкою цього дивного дизайну, якого ніхто не чікав, ні ринок, ні ентузіасти)) другою ластівкою напевно була е65)))
15 жовтня 2025р. 14:04