УАЗ 469 ()

Кінець проекту...

Я їжджу на ВАЗ / LADA 2121 4x4 3D, УАЗ 469
Україна

Всім привіт. Уаза вже більше немає. Розібрали на запчастини для техніки що допомагає хлопцям  захищати нашу Країну. 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 02 жовтня 2025р. 14:32
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.