Mazda CX-5 (1G) (Маздочка)

Андроїд магнітола

Я їжджу на Mazda CX-5 (1G)
Черкаси, Україна

Більше року нічого не писав, бо нічого і писати. Замінив мастило, фільтра да і все. А ще омивайку доливав ну і звісно ж бензин. 
Забажалося щось мені щоб все ж таки була нормальна навігація да і не тільки радіо послухати. Вибір пав на заміну головного пристрою на андроїд магнітолу.


Андроїд магнітола


10 дюймів, 2К, 6/128 - більш ніж достатньо. 


Продавець WDFL Car


Встановлював сам. Були проблеми з налаштуванням, але все вирішилось. 


Підтримує розподіл екрану, правда не для всіх додатків це можливо. Гугл карти не підтримують



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 11000 UAH, Пробіг 103400 км.
Опубліковано: 28 вересня 2025р. 17:01
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Mazda CX-5 (1G)
Я собі питання з навігацією вирішив блоком Car Play за 35$
29 вересня 2025р. 09:09
Автор Я їжджу на Mazda CX-5 (1G)
heavysmoke
Я собі питання з навігацією вирішив блоком Car Play за 35$
heavysmoke, в мене дорест. На той магнітолі нічого не можна)
29 вересня 2025р. 19:43
Я їжджу на Mazda CX-5 (1G)
lednik4
heavysmoke, в мене дорест. На той магнітолі нічого не можна)
lednik4, аааа, тоді зрозуміло чому вибір зупинився на новій машнітолі
01 жовтня 2025р. 11:50