Skoda Fabia Mk1 (Amnezia)

xbox в багажник

Я їжджу на Subaru Forester (SK), Opel Astra H TwinTop, Dodge Challenger
Дніпро, Україна

Начинает почуток теплеть начинается сезон покатушек .
приставка переезжает из дома в багажник дабы вечера проводить в веселье ))

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 18 березня 2015р. 15:55
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.