Jeep Cherokee (KL) (Чірок Trailhawk)

ТО заміна мастила та фільтрів 105000 км. 29.08.2025

Я їжджу на Jeep Cherokee (KL), Bajaj Dominar 400 UG2
Харків, Україна







Настав час замінити мастило.

Все банально:

купив  Croon oil Duranza 5w20  6 л. мастила, залив 5,2.

Замінив масляний та повітряний фільтри.

Заїхав помив авто після ТО.

 Їдемо далі.

Всім рівних доріг.




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 3500 UAH, Пробіг 105000 км.
Опубліковано: 29 серпня 2025р. 16:16
8 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
масло не те. треба Kroonoil poly tech FE 0w20, у Duranza нема спеціфікацї Крайслера ms-12145
ms-12145.
1
29 серпня 2025р. 20:21
Автор Я їжджу на Jeep Cherokee (KL), Bajaj Dominar 400 UG2
Dextron
масло не те. треба Kroonoil poly tech FE 0w20, у Duranza нема спеціфікацї Крайслера ms-12145 ms-12145.
Dextron, часу було мало, понадіявся на підбір від перевіреного продавця автозапчастин. По він коду підбирали.
Наступного разу сам обиратиму. Покатаюсь, а далі буде видно. Сподіваюсь, що нічого страшного не станеться:)
31 серпня 2025р. 10:26
Я їжджу на Acura RDX (3G)
Крон оил испортилось последнее время, посмотрите в сторону равенола или хадо .
29 серпня 2025р. 16:47
Автор Я їжджу на Jeep Cherokee (KL), Bajaj Dominar 400 UG2
MaksimYrievich
Крон оил испортилось последнее время, посмотрите в сторону равенола или хадо .
MaksimYrievich, спробую як себе покаже.
Хотів Wolf взяти, але його не було, а чекати не хотілося. Гарно зарекомендувало себе на Jeep Patriot
Хадо - гарні мастила, раніше лив в свої авто.
До наступної заміни є час вибрати.
1
29 серпня 2025р. 17:33
MaksimYrievich
Крон оил испортилось последнее время, посмотрите в сторону равенола или хадо .
MaksimYrievich, хто сказав "іспротілось"? Може як на базарі купувати, то так, там порчений Кастрол і Мобіл. Я з 2008го року виключно беру Крун, у всі машини лив. Беру тільки на автотехніксі
1
29 серпня 2025р. 20:23