Honda Civic Hatchback (5G) (Рожева пантера)

Нарді Торіно прощавай, привіт Момо Монте карло

Я їжджу на Honda Civic Hatchback (5G), Dodge Journey
Гайсин, Україна

Учасник голосування "Авто місяця"

Інші учасники

Подарунок від коханої дружини


320 мм Момо 350 мм Нарді







Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 23 серпня 2025р. 14:17
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Honda Accord (7G)
Ну деревяшка також гарно виглядає)
Хоча напевно конкретно цьому проєкту не так вже і пасує)
2
24 серпня 2025р. 02:49
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
подарунок 👍. І по стилю і по дизайну. Навіть піпка червона 😁
23 серпня 2025р. 20:19
Автор Я їжджу на Honda Civic Hatchback (5G), Dodge Journey
Bal-3
подарунок 👍. І по стилю і по дизайну. Навіть піпка червона 😁
Bal-3, та да, вже не яхта, Нарді краще виглядав на міцику і там гур був, руль ніжніший ніж момо
23 серпня 2025р. 20:24