Hyundai Santa Fe (2G) (Santa Fe 2(CM) D4EB 🫡)

Датчик тиску масла

Я їжджу на Hyundai Santa Fe (2G)
Славутич, Україна

Оригінальний датчик тиску видає сигнал при 0.3 Bar. Я вважаю що це дуже мало, тому купив на заміну датчик від mitsubishi gallant - 1.0 Bar Для заміни потрібна довга головка на 24 та 22. Ну і перед тим як встановити новий датчик, вирішив перевірити тиск масла. Все в нормі. 

Додатково хочу ще встановити датчик температури ОР. Бо так само, санта має з цим проблеми.  Датчик з монітором вже купив, отже пізніше буде пост про встановлення. 


Датчик. (Фішка рідна не встане, потрібно



Тиск масла на



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 600 UAH, Пробіг 254500 км.
Опубліковано: 01 серпня 2025р. 17:51
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.