Peugeot 308 SW (1G) (Сніжинка)

Андроідмагнітола з Temu для Peugeot 308 sw

Я їжджу на Peugeot 308 SW (1G)
Кривий Ріг, Україна


Всім привіт! Вирішив ризикнути і заказав магнітолу з тему!

в мене було купа бонусів та купонів і я взяв магнітолу за 2100 грн + 170 грн камера переднього виду! (Заднього була у комплекті)

взяв таку:


З тему заставка


Короче чекав 2 тижні рівно, все прийшло ціле і не ушкоджене) як поставлю, зроблю

допис.

Звісно по параметрам це не прям мега магнітола! Але мені потрібен карплей, ютуб, радіо та музика. Для моїх потреб підійде, як за 2100 грн!!!! 50$) в мене в місті такий варіант 5,5-6 тисяч.


З переваг, якщо захочеться магнітолу з більшим функціоналом та обьемами памʼяті, завжди можна буде купити інший головний пристрій саму, адже , рамка і тд вже є)))

Записав відос на ютуб, думаю буде корисно людям які думають купувати на тему чи ні)

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 2270 UAH, Пробіг 118700 км.
Опубліковано: 09 липня 2025р. 10:07
11 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Peugeot 308 SW (1G)
Як встановлювати можеш в мене глянути. Але 2гіга пам'яті троха замало. Ти потім зрозумієш
14 липня 2025р. 14:12
Автор Я їжджу на Peugeot 308 SW (1G)
Samart2
Як встановлювати можеш в мене глянути. Але 2гіга пам'яті троха замало. Ти потім зрозумієш
Samart2, та я поставив вже цю апаратуру) ну як на мене то нормас) поки зависань або тупіжа не було. Все норм працює. Звісно хотілось би на 4 гига, ну то колись може потім просто куплю саму голову покраще. Але поки що за 4 дні тільки позитивні враження) все працює як часи) агонь
14 липня 2025р. 16:32
Я їжджу на Volkswagen Passat B5
Камеру можете одразу іншу купувати, магнітолу теж )
09 липня 2025р. 12:27
Автор Я їжджу на Peugeot 308 SW (1G)
Tarik20ua
Камеру можете одразу іншу купувати, магнітолу теж )
Tarik20ua, я думав ви ще напишите щоб і машину купив теж іншу. Бажано німецьку)
дякую за пораду, але мене все задовольняє на даний момент часу.
09 липня 2025р. 20:03
Я їжджу на Volkswagen Passat B5
Osypchukv94
Tarik20ua, я думав ви ще напишите щоб і машину купив теж іншу. Бажано німецьку) дякую за пораду, але мене все задовольняє на даний момент часу.
Osypchuk.v94, до чого тут машина? Камера з тою магнітолою 100% абсолютно гівняна, можу вам таких штук 10 подарувати, ну і магнітола з розробок десятирічної давності, якщо поміняти підсилювач в ній грати буде нормально, ну і камеру нормальну можна, якщо чисто для музики і камери впринципі більше ніж нічого )
1
09 липня 2025р. 22:32
Автор Я їжджу на Peugeot 308 SW (1G)
Tarik20ua
Osypchuk.v94, до чого тут машина? Камера з тою магнітолою 100% абсолютно гівняна, можу вам таких штук 10 подарувати, ну і магнітола з розробок десятирічної давності, якщо поміняти підсилювач в ній грати буде нормально, ну і камеру нормальну можна, якщо чисто для музики і камери впринципі більше ніж нічого )
Tarik20ua, ааа, вас зрозумів.
Я читав про підсилювачі та що охолодження їм не вистача, думав якщо буде така проблема то перепаяю (відео є на ютуб) та підкину кулер (є прям готові варіанти на тому ж тему та аліку).
Ну а як не вийде і спалю її то куплю чисто голову уже більш сучасну с 8 ядрами і тд
10 липня 2025р. 23:08
Автор Я їжджу на Peugeot 308 SW (1G)
Tarik20ua
Osypchuk.v94, ну підсилювач то ще можна пережити, а от камери, які йдуть з цими мафонами це жах, краще одразу нормальну поставити, щоб не міняти потім
Tarik20ua, поставив магнітолу поки без камер. Грає краще чим рідна і так суттєво краще. Честно даже охрінів) а от с кулером, Короче в таку спеку як зараз норм гріється вона. Буду ставити. А так то норм) мультики круте) карплей працює, музло ганя. Ну короче по самої магнітола питань мінімум. Навіть мікрофон вбудований непогано справляється мене типу не з бочки чути. Але якщо пічку на максимум викрутити то чути як шумить вітер з воздуховодів))))
13 липня 2025р. 00:34