Москвич Святогор (Официальний 2.0 16v)

ось і капіталочка

Я їжджу на Audi A6 Avant (C4), Audi 100 (C4)
Вінниця, Україна

Відкапіталив мотор, тепер готовий до сезону, тепер осталась обкатка, новий вихлоп, тепер звучить

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 01 квітня 2019р. 21:00
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.